En zij is niet het enige nieuwe, bekende gezicht.
Victoria Koblenko in The Passion Hemelvaart
Aan Victoria de eer om in de rol van journalist te kruipen. 'Trots om onderdeel van The Passion te zijn', schrijft ze hierover op Instagram.
Naast Victoria voegt ook Miro Kloosterman zich bij de cast van The Passion Hemelvaart. Over zijn rol en tv-comeback lees je hier meer.

Milan Waardenburg en Anouk Maas
The Passion Hemelvaart is de toegift van The Passion, waarin de wederopstanding van Jezus in beeld wordt gebracht. Milan van Waardenburg kruipt opnieuw in de rol van Jezus en Roxeanne Hazes verschijnt weer als Maria, waar ze al veel lof voor kregen. Anouk Maas, die ook al in The Passion te zien en horen was, krijgt nu echt de kans om als Maria Magdalena de sterren van de hemel te zingen. Ook Tomas (Thomas van der Vlugt) en Pilatus (Mike Libanon) zijn opnieuw te zien.
The Passion Hemelvaart is op woensdag 13 mei om 20.30 uur bij KRO-NCRV te zien op NPO 1.