En daarmee kruipt hij dus opnieuw weer even in zijn oude werk als acteur.
Miro Kloosterman in The Passion Hemelvaart
Miro speelt in The Passion Hemelvaart, de toegift van The Passion over de wederopstandig van Jezus, een politiecommissaris. Het is overigens niet de eerste keer dat Miro in The Passion te zien is. Hij vervulde in 2017 ook een kleine rol tijdens de editie in Leeuwarden, als één van de misdadigers die samen met Jezus werden afgevoerd. Nu speelt-ie dus eigenlijk het tegenovergestelde.
Naast Miro, voegt ook Victoria Koblenko zich bij de cast van The Passion Hemelvaart. Daar lees je hier meer over.
Van GTST tot nu
Er wordt enthousiast gereageerd op de comeback van Miro. Het is namelijk al best even geleden dat hij op tv te zien was. Hij speelde dik twee jaar lang de rol van Thijs Kramer in GTST. Lang verhaal kort: hij verliet Meerdijk met dochter Teddy en liet Rikki (Robin Martens) alleen achter.
Na zijn GTST-exit schitterde Miro als Frank Farmer op het podium in de musical The Bodyguard, samen met oud-GTST-collega's Mark van Eeuwen en wijlen Dave Mantel. Daarna verscheen hij in films als Hartenstrijd en Rotterdam, I Love You. Maar toen volgde een grote carrièreswitch. Inmiddels organiseert hij voornamelijk retreats op Bali. Al maakt hij zo nu en dan dus toch nog een kleine uitzondering om op tv te verschijnen.
The Passion Hemelvaart is op woensdag 17 mei om 20.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.