
Maar hoeveel lieden keken er zaterdagavond naar deze kijkcijferknaller? Kijkcijferkenner Tina Nijkamp wist zondagochtend op Instagram te melden dat 2.09 miljoen mensen erop afstemden. Daarna werd er uiteraard ook weer lekker gekeuveld over de verrichtingen van de kandidaten in Moltalk. 925.000 mensen bleven daarvoor hangen.
RTL met The Floor en VvA
Behoorlijk wat kijkcijfergeweld dus op NPO 1, maar wat zetten de andere zenders daar tegenover? RTL 4 kwam op de proppen met The Floor, waar 727.000 lieden naar keken. Daarna was het de beurt aan de registratie van Vrienden van Amstel Live, waar 519.000 muziekliefhebbers op afstemden.
Ook op SBS 6 was er muziek. The Tribute: Battle of the bands trok keurig 984.000 kijkers, aldus Nijkamp. Daarna was het de beurt aan Wie van de 3 op dezelfde zender, waar 719.000 mensen naar keken.
Schaatsen op NPO 3
Sport was er zaterdag ook weer genoeg. Er wordt dit weekend geschaatst in Calgary en dat betekent dat er in de avonduren schaatsen op televisie is. 386.000 mensen keken ernaar.