Bureau Onrecht

Dennis van der Geest popelt om in te grijpen in Bureau Onrecht

SBS 6 - donderdag 22 mei om 20:29

© SBS6
Johan bestelt online een dure, realistisch ogende kunstkerstboom, maar ontvangt een armzalig stuk plastic. Dennis van der Geest en zijn team onderzoeken de zaak in Bureau Onrecht en ontdekken meer slachtoffers van dezelfde aanbieder.

Over een maand begint de zomer, maar in Bureau Onrecht draait het deze keer om kerstbomen - kunstkerstbomen, om precies te zijn. Johan bestelt online een dure, realistisch ogende boom, maar ontvangt een armzalig stuk plastic.

Bureau Onrecht

Presentator Dennis van der Geest en zijn team duiken in de zaak en ontdekken dat Johan lang niet de enige is die is opgelicht. Er blijken meerdere slachtoffers te zijn van dezelfde aanbieder.

Dennis van der Geest

Van der Geest, voormalig judokampioen, popelt om in te grijpen. In een interview met Libelle vertelt hij: “Met tranen in mijn ogen hoor ik deze verhalen aan. Ik heb er geen moeite mee om oplichters hard aan te pakken.”

Meer over