
Leontine Ruiters, Frank Masmeijer en Monique Westenberg zijn de volgende gasten die hun intrede maken in het nieuwe programma Het Waren 2 Fantastische Dagen. Wat hebben zij met elkaar gemeen?
Het Waren 2 Fantastische Dagen
In het nieuwe SBS6-programma Het Waren 2 Fantastische Dagen geven iedere aflevering drie nieuwe BN’ers de volledige controle uit handen. Ze weten namelijk van tevoren niet met wie ze de villa zullen delen. Dat ontdekken ze pas op de ochtend van aankomst. En dat is best spannend, want tijdens de opnames is er geen presentator, cameraploeg of regisseur om op terug te vallen.
Via persoonlijke muziekfragmenten, dierbare voorwerpen, emotionele videoboodschappen en onverwachte vragen komen de gesprekken over hun leven, liefdes en alles daartussenin vanzelf op gang.
Wanneer is Het Waren 2 Fantastische Dagen op televisie te zien?
Het Waren 2 Fantastische Dagen met Frank, Monique en Leontine is op zondag 6 juli 2025 om 20:00 uur te zien op SBS6.