Kijktip: Wie wint Maestro 2016?
Daan Boom en Leona Philippo vechten samen uit wie de Maestro van 2016 en daarmee de opvolger van Lenette van Dongen en Spike wordt.
Welke bekende Nederlander wordt de beste dirigent van 2016 en volgt daarmee Di-rect-gitarist Spike op? In de finale van Maestro pakken Daan en Leona voor de laatste keer de baton om Het orkest van het oosten te leiden. De uitzending is deze keer live.
Tienen
Het programma is een groot succes. Gemiddeld kijken er zo'n 1,8 miljoen mensen naar de show waarin bekende gezichten op de bok staan. Dit seizoen deden er BN'ers mee met verschillende achtergronden: paralympisch atlete Marlou van Rhijn, soapacteur Ferry Doedens, columniste Aaf Brandt Corstius en zanger René Froger bijvoorbeeld. Tv-maker Daan Boom, theaterdiva Karin Bloemen en zangeres Leona Philippo haalden de halve finale. De laatste twee wisten zelfs een aantal keer tienen te scoren.

Meer over:

Populair
-
GROOTGRONDBEZITTER
Ali B. koopt 40 huizen!
-
SPOILERS!
Komende week in GTST: Verbouwereerde verbouwingsbiechten en de comaklap
-
GROTENDEELS ONGEMERKT...
Deze vijf verbeterpunten heeft GTST al doorgevoerd
-
ZEGT NIKS ZINNIGS
Veel kritiek op Lil' Kleine in The Voice
-
DE KIJKCIJFERS VAN DONDERDAG 5 DECEMBER 2019
De TV van gisteren: RTL verslaat NPO met Sinterklaasviering
Reageren