Nester van de NOS-voetbaljournalistiek

Arno Vermeulen (65) gaat met vervroegd pensioen: ‘Prachtig moment’

Vandaag 08:26 | sterren | Door Jef Willemsen

© NOS
In principe bereikt hij de pensioengerechtigde leeftijd pas halverwege 2027, maar Arno Vermeulen neemt toch al later dit jaar afscheid van de NOS.

Vermeulen is sinds 2003 actief als chef voetbal bij NOS Studio sport, ook werkt hij als commentator en is hij vaste gast bij Studio voetbal.

‘Na WK met pensioen’

De NOS bevestigde vrijdag het op handen zijnde vertrek van Vermeulen na berichtgeving van Nu.nl. Zelf vertelt hij aan de nieuwssite dat het WK voetbal van komende zomer in zijn beleving ‘een prachtig moment’ is om dan al een punt achter zijn loopbaan te zetten.

Inventariseren

De nestor van de voetbaljournalistiek zou tot mei 2027 zijn doorgegaan, maar hij gunt zichzelf de tijd om ‘voorlopig even niets te doen’ zodat hij in het voorjaar van 27 kan bepalen of hij überhaupt nog behoefte voelt om te blijven werken.

Meer over