Net niet genomineerd

De genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring van 2011 zijn vrijdag bekendgemaakt bij Shownieuws. Welke programma's en presentatoren waren ook heel populair, maar haalden nét niet genoeg stemmen om tot de kanshebbers te behoren? Een overzicht van de top 4 t/m 10 en 20.

De genomineerden staan in alfabetische volgorde, de overige namen en programmatitels zijn weergegeven op basis van het aantal stemmen.

Gouden Televizier-Ring

  • The Voice of Holland (RTL 4)
  • Voetbal International (RTL 7)
  • Wie Is De Mol? (AVRO)

4. Ik hou van Holland (RTL 4)
5. Hello Goodbye (NCRV)
6. Oh Oh Cherso/Tirol (RTL 5)
7. Ali B Op Volle Toeren (TROS)
8. Over De Streep (KRO)
9. Nick & Simon: The American Dream (TROS)
10. Boer Zoekt Vrouw (KRO)
11. Flikken Maastricht (TROS)
12. Expeditie Robinson Refreshed (RTL 5)
13. So You Think You Can Dance (RTL 5)
14. 't Spaanse Schaep (KRO)
15. Waar Is De Mol? (Veronica)
16. Keuringsdienst van waarde (NTR)
17. Ushi & Loesie (RTL 4)
18. In Therapie (NCRV)
19. A'dam - E.V.A. (NTR, VARA, VPRO)
20. Man Bijt Hond (NCRV)

Zilveren Televizier-Ster Man

  • Jeroen van Koningsbrugge (RTL 4)
  • Johan Derksen (RTL 7)
  • Johnny de Mol (Veronica)

4. Matthijs van Nieuwkerk (VARA)
5. Jan Kooijman (RTL 4)
6. Martijn Krabbé (RTL 4)
7. Joris Linssen (NCRV)
8. Arie Boomsma (KRO)
9. Valerio Zeno (BNN)
10. John Williams (RTL 4)

Zilveren Televizier-Ster Vrouw

  • Chantal Janzen (RTL 4)
  • Linda de Mol (RTL 4)
  • Wendy van Dijk (RTL 4)

4. Lieke van Lexmond (RTL 4)
5. Nicolette Kluijver (BNN)
6. Irene Moors (RTL 4)
7. Sophie Hilbrand (BNN)
8. Nicolette van Dam (RTL 4)
9. Angela Groothuizen (RTL 4)
10. Lauren Verster (Veronica)

Gouden Stuiver

  • Het Klokhuis (NTR)
  • Sinterklaasjournaal / Intocht Sinterklaas (NTR)
  • Taarten van Abel (VPRO)

4. Puberruil (KRO)
5. Checkpoint (EO)
6. Z@ppsport (TROS)
7. BZT-Show (NCRV)
8. Raveleijn (RTL 4)
9. Kinderen voor Kinderen (VARA)
10. Mijn vader is de beste (TROS)

Televizier Talent Award

  • Erik Dijkstra (VARA)
  • Guus Meeuwis (RTL 4)
  • Rámon Verkoeijen (BNN)

4. Erica Terpstra (Omroep MAX)
5. Waldemar Torenstra (VPRO)
6. Viviënne van den Assem (TROS)
7. Danny de Munk (SBS 6)
8. Tim Douwsma (TROS)
9. Manuel Broekman (BNN)
10. Tim Haars (Veronica)

Reageren